Human Design - poznaj siebie

Kilka dni temu dałam się porwać tematowi jakim jest Human Design, każdą wolna chwilę przeznaczam na poszukiwania informacji, na zrozumienie tematu, na obserwację siebie i najbliższych aby ustalić czy to działa, czy tak jest jak maluje - na razie mnie, męża i dziecko - Free BodyGraph ze strony https://www.mybodygraph.com/ lub https://www.jovianarchive.com/Get_Your_Chart

Chcecie wiedzieć więcej na ten temat? Zamierzam wrzucać posty z informacjami, które znajdę ;).

Nie jestem ekspertem w temacie, a jedynie szukam odpowiedzi, zaspakajam swoja ciekawość i chęć zrozumienia :)

HD nie jest filozofią czy religią - jest nauką o przepływie wewnętrznej energii i ludzkich potencjałach. Znając miejsce i datę urodzenia wraz z godziną można ustalić jak funkcjonuje człowiek na poziomie, świadomym i nieświadomym, jakie ma potencjały i talenty, jakimi technikami i strategiami się posługuje w podejmowaniu decyzji, jaką ma misję.
Teraz już mnie nie dziwi, że robiąc te same rzeczy w tych samych warunkach można uzyskiwać zupełnie rożne rezultaty. Po co więc się szarpać, porównywać, na oślep próbować różnych strategii, naśladować - kiedy wystarczy poznać i zrozumieć siebie :D a reszta zrobi się sama :D

HD czerpie i łączy wiele starożytnych nauk m.in. - zachodnią i wedyjską astrologię, hinduski system czakr, chiński I Ching oraz fizykę kwantową czy nauki o kodzie genetycznym. A wszystko zaczęło się 1987 roku od pana Roberta Krakowera z Kanady - nie wnikam jak pan to odkrył ani kim był - istotna dla mnie jest prawdziwość i skuteczność narzędzia - a póki co - to co odkrywam analizując 3 rodzinne wykresy - się sprawdza. Zachowania, strategie radzenia sobie w różnych sytuacjach, natura moich bliskich - potwierdzają to na co wskazuje wykres!

Kto gotowy aby przejrzeć siebie?

chartRW
Jeśli nie podaję źródła wszystkie teksty oraz zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione!