Naturalnie by żyć w zgodzie z naturą

Niniejszym oświadczam, że Fundacja, która przez, krótki okres działała pod tym adresem została zamknięta, powracam więc do prowadzenia bloga pod nazwą - Naturalnie.org.

Współprowadząc Fundację udało nam się zrealizować kilka projektów dla osób z naszego województwa (Kujawko-Pomorskie). Przekazywałyśmy wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia - było dużo o zdrowym jedzeniu i w teorii i w praktyce, było dużo ruchu i były indywidualne porady dietetyczne. Informacje o tym co się działo znajdziecie we wcześniejszych wpisach. Myślę, że jeszcze nie raz będę miała okazje prowadzić podobne warsztaty robiąc to prywatnie bądź współpracując z innymi organizacjami. Na ten moment chcę ożywić tę przestrzeń. Chcę aby było mnie tu więcej - moich pomysłów na nowe potrawy, moich przemyśleń, relacji z podróży czy przeczytanych nowych książek :).

Życie toczy się dalej - naturalnie!

p.s. pogoda za oknem szara i ponura, tak więc zadbajmy o siebie - jedzmy kolorowo i ciepło, uśmiechajmy się do siebie, kolekcjonujmy piękne momenty!

jablka.jpg

(fot. https://pixabay.com/)

Jeśli nie podaję źródła wszystkie teksty oraz zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione!