warsztaty kulinarne, warsztaty o zdrowym żywieniu, warsztaty minione...

Za nami warsztaty, które odbyły się w marcu w RODZICOWNI w ramach cyklicznych spotkań Kręgu Zdrowego Żywienia. "S(z)okoterapia, czyli dajmy sobie wycisk" to pierwsze spotkanie, podczas którego rozmawialiśmy o sokach - naturalnych, świeżych (nie mylić z produktami kartonowymi czy butelkowanymi zalegającymi na półkach sklepowych) i ich cudownych właściwościach (nie tylko dlatego, że obfitują w witaminy, ale przede wszystkim enzymy pokarmowe). Soki też wyciskaliśmy i smakowaliśmy.

W ramach Kręgu kwietniowego "Kipi kasza, kipi…" pod lupę wzięłyśmy kasze. Podczas smacznych warsztatów kaszowych mowa była o tym, dlaczego kasze warto jeść. Kasze oglądaliśmy, o kaszach rozmawialiśmy i kasze przygotowywaliśmy. Krąg smacznie zamknęliśmy kaszy degustacją. Dla tych, którzy byli - materiał do pobrania tutaj. Receptury potraw przygotowanych w ramach warsztatu znajdziesz tutaj i tutaj. Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy na kolejne warsztaty.

W marcu również miały miejsce warsztaty zorganizowane przez Stowarzyszenie RODZINA INSPIRUJE w ramach Klubu Kangura w cyklu Ekorodzice, podczas których poruszony został problem idealnej diety, oczyszczania organizmu na wiosnę, zmiany diety i kształtowania nawyków żywieniowych u dzieci.

Przed nami kolejne warsztaty, na które serdecznie zapraszamy! Wkrótce informacja na naszym blogu i w zakładce warsztaty.

warsztaty-kasze.jpg
Jeśli nie podaję źródła wszystkie teksty oraz zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione!