NATURALNIE by żyć w zgodzie z naturą, by żyć w zgodzie z sobą!

Naturalnie - by żyć w zgodzie z naturą, żyć zdrowo, żyć szczęśliwie!

Serwis powstał w 2012 roku, aby promować ideę zdrowego stylu życia, głównie poprzez edukację i promocję zasad zdrowego żywienia.
Od grudnia 2016 roku serwis działa promując Fundację NATURALNIE DLA ZDROWIA.
Z końcem 2019 roku Fundacja została zlikwidowana. Powracam do prowadzenia bloga, publikowania przepisów i własnych refleksji - zapraszam <3

W myśl słów "jesteś tym, co jesz" zgłębiać będziemy sekrety zdrowego odżywiania. Dobre samopoczucie, smukła sylwetka, zdrowie są na wyciągnięcie ręki i wbrew ogólnie przyjętej opinii wcale nie pochodzą z tabletki, a znajdują się na Twoim talerzu.
Jednak nie tylko chlebem człowiek żyje. Na nasze zdrowie i samopoczucie ogromny wpływ ma nasz styl życia. Brak ruchu, stres, ciągły pośpiech czy za mało snu i odpoczynku. Jak by tego było mało również nasze poglądy i przekonania oraz życiowe decyzje i postawa wobec siebie i otoczenia nie są bez znaczenia dla zdrowia.

Zmiana to krok w stronę zdrowia. Podejmij wyzwanie, zmień swoje życie i zyskaj zdrowie, dobre samopoczucie i szczęście.
Dowiesz się więcej z artykułów, które publikujemy na blogu.

Brakuje Ci inspiracji i pomysłów na przyrządzenie posiłku?
W zakładce przepisy, znajdziesz nasze sprawdzone receptury i pomysły na dania i przekąski.

Chcesz wziąć udział w warsztatach, gdzie tematycznie poruszamy problematykę zdrowego żywienia i wspólnie coś przyrządzamy?
Informacje o realizowanych projektach i warsztatach zamieszczamy na blogu i w zakładce projekty. Spotkania prowadzimy w Toruniu korzystając z przestrzeni i współpracując z:
Centrum Rozwoju Ajanta.

Ideę zdrowego stylu życia promujemy również wśród najmłodszych - realizując projekt pod nazwą Fabryka Smaków.

Jeśli masz pytania, chcesz się podzielić opinią, chcesz aby zorganizować spotkanie czy warsztat, chcesz podjąć współpracę - pisz gro.einlarutan|tkatnok#gro.einlarutan|tkatnok.

Jeśli nie podaję źródła wszystkie teksty oraz zdjęcia na tej stronie są mojego autorstwa. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione!